Afiş Tasarım Hizmeti

watch_later 16 Eylül 2019 Pazartesi
comment Yorum yap

Sinema filmleri, konserler, kurumlar, firmalar, işyerleri, konaklama yerleri, organizasyon, davet, konferans, panel, dinleti, tiyatro, toplantı, seminer gibi etkinlik ve törenler düzenleyenler tanıtımlarını yaptırmak için bir çok yöntem tercih ediyor. İnsanlara ulaşmanın ve ismi duyurmanın, hizmetin farkındalılığını oluşturmanın yöntemleri arasında en yaygın olanlardan biri de hiç şüphesiz "Afiş" asmaktır. Günümüzde halen en popüler tanıtım tercihleri arasında yer alan Afişler, özgün, yaratıcı ve ilgi çekici tasarımlar ister. Tasarımda kullanılan her görsel ve cümle ile amaca ulaşmak, akılda kalıcığı ve tanıtımı gerçekleştirmek, tecrübe, çalışma ve profesyonellik gerektirir.

Freelance bir tasarımcı ile çalışmak her zaman için bir avantajdır. Çünkü sizlere belli başlı kurallar ile duvar çekmeyiz. Esnek çalışma saatlerimiz, esnek fiyatlarımız ile bütçenize uygun hareket eder ve belli bir mesai saati söz konusu olmadığı için 7/24 birlikte çalışma imkanımız olur.

Bir Freelance Görsel Medya Uzmanı olarak tüm ihtiyacınıza uygun Afiş Tasarım Hizmeti sağlıyorum. Yüksek kalitede tasarım ve özgün görsel tasarım ile eşsiz tasarımlar, özel analizler ve saatleri alan çalışma ile.

Sinema Filmi için Afiş Tasarım, Konser için Afiş Tasarım, Firma için Afiş Tasarım, kurum için Afiş Tasarım, konaklama yerleri için Afiş Tasarım, siyasi parti için Afiş Tasarım, Siyasetçi için Afiş Tasarım, Organizasyon için Afiş Tasarım, davetler için Afiş Tasarım, Ünlü için Afiş Tasarım, Müzisyen için Afiş Tasarım, DJ için Afiş Tasarım, kobi için Afiş Tasarım, işyeri için Afiş Tasarım, mağaza için Afiş Tasarım, restaurant için Afiş Tasarım, kuaför için Afiş Tasarım, Kamp Alanı için Afiş Tasarım, konferans için Afiş Tasarım, panel için Afiş Tasarım, dinleti için Afiş Tasarım, tiyatro için Afiş Tasarım, toplantı için Afiş Tasarım, seminer için Afiş Tasarım, etkinlik için Afiş Tasarım ve tören için Afiş Tasarım v.b tüm ihtiyaçlarınız ve herkes için Afiş Tasarım hizmeti mevcuttur.

Daha fazla konuyu uzatmadan aşağıdaki hizmet detaylarını inceleyebilir, detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Hemde telefonun ucunda bir müşteri temcilcisi değil şahsımı bulacaksınız. :)

Dilerseniz tasarım ile birlikte baskı konusunda da destek sağlıyor ve ayağınıza kadar gönderiyorum.
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Afiş32x47 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Afiş32x68 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Afiş50x70 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Afiş70x100 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Afiş80x120 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Afiş100x150 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
AfişDiğerEsnek FiyatSipariş Ver

Grafik Tasarım | Web Tasarım | Webmaster | Dijital Pazarlama ve Reklam | Sosyal Medya Yönetimi | Marka Tescili | Photographer - Videographer - Prodüksiyon Hizmetleri | Google Servisleri ve daha fazlası...sentiment_satisfiedEmojiler