Sosyal Medya Post (Gönderi) Tasarım Hizmeti

watch_later 2 Ekim 2019 Çarşamba
comment Yorum yap

Hayatımızın her anında yer alan sosyal medyalar şahıslar dışında artık; kurumlar, firmalar, mağazalar, işyerleri gibi yerler tarafından da yaygın bir şekilde olmazsa olmazımız gibi kullanılıyor. Amaç tabiki müşterilere buradan da hizmet ve ulaşım sağlamak. İnsanları sizden haberdar etmenin, onların dikkatini çekmenin, akılda kalıcı bir iz bırakmanın ve kaliteli hizmetin farkındalılığı oluşturmanın yöntemleri arasında en yaygın olanlardan biri de hiç şüphesiz "Sosyal Medya" kullanmaktır. Sosyal Medya kullanımına atılan adımda dikkat çekmek ve kaliteyi bellik etmek için öncelikle, sektörünüzü, hizmetinizi ve amacınızı yansıtacak yaratıcı, ilgi çekici Postlar (Gönderiler) paylaşmak olacaktır. Bunun için ise özgün, yaratıcı ve ilgi çekici tasarımlar gerekir. Post (Gönderi) tasarımında anlatılmak istenen şey çok önemlidir. Amaca ulaşmak, akılda kalıcılığı ve ilgiyi üzerine çekme işlemini gerçekleştirmek, tecrübe, çalışma ve profesyonellik gerektirir.

Freelance bir tasarımcı ile çalışmak her zaman için bir avantajdır. Çünkü sizlere belli başlı kurallar ile duvar çekmeyiz. Esnek çalışma saatlerimiz, esnek fiyatlarımız ile bütçenize uygun hareket eder ve belli bir mesai saati söz konusu olmadığı için 7/24 birlikte çalışma imkanımız olur.

Bir Freelance Görsel Medya Uzmanı olarak tüm ihtiyacınıza uygun Sosyal Medya Gönderi Tasarım Hizmeti sağlıyorum. Yüksek kalitede tasarım ve özgün görsel tasarım ile eşsiz tasarımlar, özel analizler ve saatleri alan çalışma ile.

Mağaza için Sosyal Medya Post Tasarımı, Şirket için Sosyal Medya Post Tasarımı, Firma için Sosyal Medya Post Tasarımı, Şahıs için Sosyal Medya Post Tasarımı, İşyeri için Sosyal Medya Post Tasarımı, Kuaför için Sosyal Medya Post Tasarımı, Market için Sosyal Medya Post Tasarımı, Gıda Sektörü için Sosyal Medya Post Tasarımı, Restaurant için Sosyal Medya Post Tasarımı, Otel için Sosyal Medya Post Tasarımı, Dükkan için Sosyal Medya Post Tasarımı, Emlakçı için Sosyal Medya Post Tasarımı, Bayi için Sosyal Medya Post Tasarımı başta olmak üzere v.b tüm sosyal medya kullanan yerlerin ihtiyaçları ve şahıslar için Sosyal Medya Post Tasarım hizmeti mevcuttur.

Daha fazla konuyu uzatmadan aşağıdaki hizmet detaylarını inceleyebilir, detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Hemde telefonun ucunda bir müşteri temsilcisi değil şahsımı bulacaksınız. :)

Dilerseniz Sosyal Medya Post (Gönderi) Tasarım Hizmeti konusunda hesap yönetim hizmeti de sağlıyorum ve içeriklerinize kadar giriyorum.
Tasarım AdıTasarım TürüTasarım Fiyatı
InstagramPost (Gönderi)Esnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım TürüTasarım Fiyatı
InstagramStory (Hikaye)Esnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım TürüTasarım Fiyatı
FacebookPost (Gönderi)Esnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım TürüTasarım Fiyatı
FacebookStory (Hikaye)Esnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım TürüTasarım Fiyatı
Diğer Sosyal MedyaİçerikEsnek FiyatSipariş Ver

Grafik Tasarım | Web Tasarım | Webmaster | Dijital Pazarlama ve Reklam | Sosyal Medya Yönetimi | Marka Tescili | Photographer - Videographer - Prodüksiyon Hizmetleri | Google Servisleri ve daha fazlası...sentiment_satisfiedEmojiler