Davetiye Tasarım Hizmeti

watch_later 16 Eylül 2019 Pazartesi
comment Yorum yap

Düğün töreni, nişan töreni, mezuniyet töreni, sünnet töreni, kına gecesi, konferans, panel, dinleti, tiyatro, sinema, konser, toplantı, seminer gibi etkinlik ve törenler düzenleyenler, insanları bilgilendirmek için bir çok yöntem tercih ediyor. İnsanlara haberdar etmenin, onlara değerli davetli olduklarını bildirmenin ve etkinlik yada törenin farkındalılığını oluşturmanın yöntemleri arasında en yaygın olanlardan biri de hiç şüphesiz "Davetiye" tasarlatmaktır. Günümüzde halen en popüler ihtiyaçlardan olan Davetiyeler, özgün, yaratıcı ve ilgi çekici tasarımlar ister. Tasarımda kullanılan her görsel ve cümle ile amaca ulaşmak, akılda kalıcığı ve ilgiyi üzerine çekme işlemini gerçekleştirmek, tecrübe, çalışma ve profesyonellik gerektirir.

Freelance bir tasarımcı ile çalışmak her zaman için bir avantajdır. Çünkü sizlere belli başlı kurallar ile duvar çekmeyiz. Esnek çalışma saatlerimiz, esnek fiyatlarımız ile bütçenize uygun hareket eder ve belli bir mesai saati söz konusu olmadığı için 7/24 birlikte çalışma imkanımız olur.

Bir Freelance Görsel Medya Uzmanı olarak tüm ihtiyacınıza uygun Davetiye Tasarım Hizmeti sağlıyorum. Yüksek kalitede tasarım ve özgün görsel tasarım ile eşsiz tasarımlar, özel analizler ve saatleri alan çalışma ile.

Düğün için Davetiye Tasarımı, Nişan için Davetiye Tasarımı, Sünnet için Davetiye Tasarımı, Mezuniyet için Davetiye Tasarımı, Kına Gecesi için Davetiye Tasarımı, Konferans için Davetiye Tasarımı, Panel için Davetiye Tasarımı, Dinleti için Davetiye Tasarımı, Konser için Davetiye Tasarımı, DJ için Davetiye Tasarımı, Tiyatro için Davetiye Tasarımı, Sinema için Davetiye Tasarımı, Konser için Davetiye Tasarımı, Etkinlik için Davetiye Tasarımı, Tören için Davetiye Tasarımı, Seminer için Davetiye Tasarımı, Toplantı için Davetiye Tasarımı v.b tüm ihtiyaçlarınız ve herkes için Davetiye Tasarım hizmeti mevcuttur.

Daha fazla konuyu uzatmadan aşağıdaki hizmet detaylarını inceleyebilir, detaylı bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz. Hemde telefonun ucunda bir müşteri temcilcisi değil şahsımı bulacaksınız. :)

Dilerseniz tasarım ile birlikte baskı konusunda da destek sağlıyor ve ayağınıza kadar gönderiyorum.
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Davetiye10x15 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Davetiye12x17 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Davetiye14x10 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Davetiye14x20 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Davetiye15x15 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Davetiye16x16 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Davetiye17x10,6 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
Davetiye10x21 cmEsnek FiyatSipariş Ver
Tasarım AdıTasarım BoyutuTasarım Fiyatı
DavetiyeDiğerEsnek FiyatSipariş Ver

Grafik Tasarım | Web Tasarım | Webmaster | Dijital Pazarlama ve Reklam | Sosyal Medya Yönetimi | Marka Tescili | Photographer - Videographer - Prodüksiyon Hizmetleri | Google Servisleri ve daha fazlası...sentiment_satisfiedEmojiler