Blogger Kod Dönüştürme Aracı

Kod dönüştürme aracımız blogger altyapısını kullanan websiteler için kod dönüştürme işlemi yapar. Blogger şablon editöründe çalışmayan veya hata veren javascript kodları, bileşen kodları ve yazılarda paylaşılmak istenen kodlar bu araç sayesinde dönüştürme işlemi yapılarak kullanılabilir.

Kodları düzenlemeye uğraşmak yerine kod dönüştürme aracıyla kodlarınızı saniyeler içinde dönüştürebilirsiniz. İstediğiniz yerde istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz.

Kod Dönüştürme Aracı Hangi Kodları Çevirir ?
Kod dönüştürme aracı <>(küçük - büyük işareti) " (tırnak işareti) gibi sembolik karakterleri çevirir.

Kod Dönüştürme Aracı Nasıl Kullanılır ?
1. Çevirmek istediğiniz kodu kutuya yapıştırın.
2. Kodu Dönüştür butonuna tıklayın.
3. Dönüştürdüğünüz tüm kodu Hepsini Seç butonu ile seçin.
4. Seçtiğiniz tüm kodları Ctrl + C kısayolu ile kopyalayıp kullanmak istediğiniz yere Ctrl + V kısayolu ile yapıştırın. Bu araca kısa yoldan ulaşmak için ise Ctrl + D kısayolunu kullanarak tarayıcınızın yerimlerine ekleyebilirsiniz.
5. Son bir hatırlatma dönüştürme işlemini yaptınız ve kodlarınızı tekrar kontrol etmek istiyorsunuz bu işlem için Ctrl + Z kısayolunu kullanmayınız aksi takdirde kodlarınız tamamen kaybolacaktır. Bunun yerine İşlemi Geri Al butonunu kullanarak dönüştürme işlemini geri alarak kodlarınızın orjinal halini görebilirsiniz.

sentiment_satisfiedEmojiler